Wykrywacz podsłuchów

blickpixel / Pixabay

Usługi detektywistyczne stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Nawet w mediach roi się od afer z podsłuchami w roli głównej. Małżonkowie szpiegują siebie nawzajem, szpiegują współpracownicy. Jak uniknąć przykrych sytuacji związanych z podsłuchem?

Wykrywacz podsłuchów

To małe urządzenie służące do wykrywania ukrytych pluskiew i podsłuchów. Bardziej zaawansowane modele wykrywają również ukryte kamery. Jest to konieczny gadżet dla osoby, która ma wrażenie, że jest podłączona do podsłuchu. Wykrywacz podsłuchów pozwoli potwierdzić te wątpliwości lub się ich pozbyć.

Jak to działa?

Praca wykrywacza jest bardzo cicha i dyskretna, co bywa bardzo ważne przy delikatnych sprawach. Urządzenie wykrycie podejrzanego podsłuchu sygnalizuje za pomocy migających diod lub wyczuwalnych wibracji. Im bliżej źródła zakłóceń, tym wyraźniejsze będą to sygnały. Pozwoli to na precyzyjne zlokalizowanie pluskwy. Użycie wykrywacza jest bardzo proste. Nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy, wystarczy zapoznanie się z instrukcją obsługi. Urządzenie wcale nie jest też drogie – najprostsze modele kosztują nie więcej niż sto złotych. Nie jest to wygórowana cena za zapewnienie sobie tak bardzo pożądanej prywatności.

 

Sklep-Seko

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*